| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) ukuran pemotongan mati (mm) | 1075x770 |
| Ukuran pengejaran di dalam (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) ukuran pemotongan mati (mm) | 1075x770 |
| Ukuran pengejaran di dalam (mm) | 1100 X 790 |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Maks. Kecepatan Mesin (S/H) | 7000 |
| Akurasi Pemotongan Mati (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Akurasi Pemotongan Mati (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) ukuran pemotongan mati (mm) | 1075x770 |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Akurasi Pemotongan Mati (mm) | ≤ ±0,1 |
| Min. Min. gripper margin(mm) margin grip (mm) | 7 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Maks. Kecepatan Mesin (S/H) | 7000 |
| Min. Min. gripper margin(mm) margin grip (mm) | 7 |
| Akurasi Pemotongan Mati (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Klasifikasi | Mesin pemotong mati stamping foil |
|---|---|
| Max. Maks. machine speed (s/h) kecepatan mesin (s/h) | 2500 |
| Ketebalan Plat Stamping (mm) | 3.5 |
| Max. Maks. die cutting size (mm) ukuran pemotongan mati (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Ukuran Stamping (mm) | 700X500 |
| Tipe Mesin | Mesin pencetakan offset |
|---|---|
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 660 X 480; 740 X 540 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 273 X 393; 273X393; 273 X 393 273X393 |
| Ketebalan Kertas (mm) | 0,06-0,6 |
| Max. Maks. Image Area(mm) Area Gambar (mm) | 650 x 468; 730 x 528 |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |
| Tipe Mesin | Mesin pemotong mati |
|---|---|
| Maks. Kecepatan Mesin (S/H) | 7000 |
| Akurasi Pemotongan Mati (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Ukuran Lembar (mm) | 1080X780 |
| Min. Ukuran Lembar (mm) | 400 X 330 |